ITT Elektronik Biz Kimiz ?


ŞİRKET PROFİLİ

ITT Elektronik biyomedikal tamir-bakım ve servis Hizmetleri 2014 yılında kurulmuş olup, medikal, kozmetik, endüstriyel ve otomotiv sektörlerinde kullanılan elektronik  kartların, elektronik kontrollü her türlü makine ve cihazların, elektronik ünite ve sistemlerinin, tamir, bakım ve onarımını yapan, montaj ve devreye alınmasını sağlayan , deneyimli ve tecrübeli teknik personel kadrosuyla ve kullandığı en son teknolojik test cihazları ile  hizmet veren bir mühendislik firmasıdır.

 

Firmalar elektronik kart ve cihazları arızalandığında üretici firmasından kart veya cihazı değiştirmek süretiyle çözüm yoluna yoluna gitmektedirler yada problemler doğru kişilere ulaşmadığı için çözümsüz kalmaktadır. Bu durum maliyet ve zaman bakımından hem firma, hem de ülkemiz açısından bir kayıp haline dönüşmektedir.

ITT elektronik, elektronik kart onarımı konusunda geniş bilgi birikimi ile Türkiye’de

Bu alanlardaki maddi zarar ve zaman kayıplarını minimum seviyeye indirmeyi amaç edinmiş olup her türlü elektronik kart ve cihazları onarma imkanına sahiptir.Ayrıca gerekirse yerinde bakım-onarım servis hizmeti vererek siz müşterilerimize hızlı, güvenilir,garantili ve ekonomik çözümler sunmaktadır.

 

Firmamız servis hizmetleri ile profesyonel çözümler içerisinde daha etkin rol oynayan, müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibini benimseyen ve donanımlı kadrosu ile sürekli İlerlemeyi hedefleyen dinamik bir yapılanma içerisindedir.

 

Firmamız günümüzün gelişen teknolojileri ve bu teknolojilerin ülkemizde hızla yaygınlaşması sonucu meydana çıkan problemleri çözme konusunda, her geçen gün hizmet alanlarını ve amaçlarını büyütmek hedefindedir.

 

ITT Elektronik Vizyonumuz

 

ITT Elektronik alanında referans gösterilen nitelikli iş üretmeyi kendine ilke edinmiş bir kuruluş vizyonuna sahiptir.Amacımız ülkemizin her bölgesine hızlı güvenilir ve kaliteli servis hizmeti anlayışı ile çalışıp müşterilerimizin problemlerine ekonomik çözümler bulmak, uluslararası standartlarda ürün ve hizmet kalitesi sunmak,yurt dışında ve yurt içinde aranılan bir marka olmaktır

 

Türkiye çapında firmalara teknik destek sağlamakla birlikte, gelişen teknolojiye ayak uydurarak yenilikleri yakından takip etmek , tamir laboratuvarında bu yenilikleri uygulamak, Yurt dışına bağlılığı minimum seviyeye düşürmektir.

 

ITT Elektronik Misyonumuz

Kendimizi müşterilerimize üstün ve kaliteli hizmet vermeye adamış bulunmaktayız. Müşterilerimize gösterdiğimiz ilgi, profesyonel, saygılı, yardımcı ve işbirliği içerisindedir. Müşterilerimizin iş ve faaliyet kalitesini yükselten bir platform olmak temel misyonumuzdur.

Gerçekleştirdiği tüm faaliyetlerde daima dürüst davranmak, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmak, tüm personeli eğitmek, yönlendirmek, çağdaş teknolojiyi özümsemelerini ve ilerlemelerini sağlamak, kurumsallaşmış, faaliyetini sistem ve prosedürlerle bağlamış bir kurum olarak gelişmek ve büyümek ana hedefimizdir.


Kart Tamiri
Medikal Cihaz
Otomotiv Tamir
Kozmetik Cihaz